DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

VAKTİNE KALAN SÜRE

:
için vakti

İyi Partiyi Sağanak Yağış Bile Durduramadı

İYİ Parti, Genel Başkan Meral Akşener’in talimatıyla, Başkanlık divanı, milletvekilleri ve genel idare kurulu üyeleri ile İstanbul’un 39 ilçesinde eş zamanlı esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
İyi Partiyi Sağanak Yağış Bile Durduramadı

Beykozlu vatandaşların ve esnafın problemlerini dinlemek için sahaya inen Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan, GİK Üyesi Rıdvan Uz, İl yöneticileri Uğur Hasan Çebi, Adnan Elönü, Aslı Duru, Emir Abbas Güçlü’ye İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir ve yöneticileri eşlik etti.

İYİ Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan ile beraberinde gelen heyetle, Beykoz İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği etkinlikler kapsamında Beykoz esnafı ile buluştu.

Cuma namazı sonrası esnaf ziyaretine başlayan heyet, Tokatköy’de Fatih Gürkan’a ait olan oto bakım servisi açılışına katıldı. Ortaçeşme’den Beykoz’a kadar süren esnaf ziyareti, Bursa vekili Erozan’ın berbere girip traş olması, berberde önce şaşkınlık yaşatdı. Sonrasında sorunlarıyla ilgili keyifli sohbetler gerçekleştirdi.

İstanbul Body Sporları Sendika Başkanı Yunus Demir’i de ziyaret eden heyet, bir buçuk yıldır kapalı olan spor salonlarının sıkıntılarından bahsetti. Zor günlerden geçtiklerini ve hiçbir çözüm yolu göstermediklerini dile getiren Demir’e, Bursa Milletvekili Erozan; “Spor salonlarının ve sporcuların sıkıntılarını yakından biliyorum. Yıllarca basketbol oynamış birisiyim. Bu sürecin esnaf açısından gerçekten çok kötü yönetilmesi, bir çok esnafımızın kepenk kapatmasına sebep oldu. Böyle durumlarda ‘ben bilirim, olur’ dememek gerekliydi. Ama maalesef ki tam tersi oldu. Sonuç ortada esnaf, üreten de tüketen de bitmiş vaziyette… Allah’ın izniyle her şeyi iyi olacak, güzel olacak” dedi.

Esnafla yaptığı sohbet sırasında, parti olarak milletin derdini vatandaşın kendisinden dinlemeyi, çözüm yollarını da birlikte aramayı ilke edindiklerini söyledi.

Sağanak yağış bizi engelleyemez!

İYİ PARTİ Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan, İstanbul’un 39 ilçesinde heyetler halinde sahada olduklarını belirten Erozan, “Biliyorsunuz Sayın Genel Başkanımız da esnaf esnaf, dükkan dükkan dolaşıyor. Bizler milletimizin dertleriyle dertlenmeyi, sorunlarınıza çözüm bulmayı görev edinmiş bir partiyiz. Beykoz’da da o amaçla bulunuyoruz ve iki günlük bir programla, mümkün olduğu kadar tüm kesimlerle temas etmeye çalışıyoruz. Dışarıda sağanak yağışa rağmen yılmadan, yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz.

Beykoz’da da görüyoruz ki, Beykoz artık bir siyasi iklim değişimi şart olmuş. Vatandaşımız, yerel yönetimlerden kısa süre içerisinde illallah demiştir. İYİ Parti olarak, liyakat sahibi olan kadrolarımız ile esnafımızın sorunlarını çözeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Heyet, esnaf ziyaretini tamamladıktan sonra İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’na gittiler.

YORUM YAP