DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

VAKTİNE KALAN SÜRE

:
için vakti

Yerel yönetimlerde örnek bir kolektif bilinç: Beykoz Belediyesi ile CHP Yenimahalle beraber çalıştı

Yerel yönetimlerde örnek bir kolektif bilinç: Beykoz Belediyesi ile CHP Yenimahalle Temsilciliği halkın sorununu beraber çözdü

Yayınlanma Tarihi : Google News
Yerel yönetimlerde örnek bir kolektif bilinç: Beykoz Belediyesi ile CHP Yenimahalle beraber çalıştı

Beykoz’da tüm Türkiye’ye örnek olacak bir ortak çalışma gerçekleşti. CHP Beykoz Yenimahalle Temsilciliği ile Beykoz Belediyesi halkın sorununa ortak çözüm oldu. Beykoz Yenimahalle Muhtarı Nevzat Cebeci’nin ve Yenimahalle Muhtar Azası ve CHP Yenimahalle Temsilcisi Evren Çoban’ın mahallenin sorunlarına dair yaptığı fizibilite çalışması neticesinde Şenlik Sokak’ta yol sıkıntısı olduğu rapor edildi.

Mahalle Muhtarı Nevzat Cebeci ve CHP Mahalle Temsilcisi Evren Çoban’ın raporlarını ivedikle dikkate değer gören Beykoz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü daha güvenli ve sağlıklı bir sokak için çalışmalara başladı.

Kısa sürece güvenli sokağı Yenimahalle sakinlerine sunan Beykoz Belediyesi’nin bu hizmeti yerel yönetimler örnek bir davranış olarak gösterildi.

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Yenimahalle Temsilciliği, Beykoz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne ve Mahalle Muhtarına resmi sosyal medya hesabı üzerinden teşekkür ederek ortak çalışmasını duyurdu.

YORUM YAP