DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Soğuksu Yücel Çelikbilek Gençlik Merkezi Hizmete Hazır

Beykoz’da modern eğitim sınıfları, kişisel gelişim ve hobi atölyeleri, sosyal alanları, kütüphaneleri, kültür-sanat ve spor etkinlikleriyle gençlerin gözdesi olacak Soğuksu Yücel Çelikbilek Gençlik Merkezi hizmete hazır.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Soğuksu Yücel Çelikbilek Gençlik Merkezi Hizmete Hazır

Beykoz Belediyesi’nin ilçedeki gençlerin sosyal, eğitim ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yapımını tamamladığı Soğuksu Yücel Çelikbilek Gençlik Merkezi yakında kapılarını açıyor.

Yılın 365 günü yaşayan ve dinamik bir mekân olarak, gençliğin heyecanını yansıtan modern bir tasarımla hazırlanan merkez, kütüphaneleri, sınıfları, sosyal alanlarıyla ilçenin ilk donanımlı gençlik merkezi olma özelliği taşıyor.

Çok Amaçlı Salon

Soğuksu Meydanı’nda 5 katlı inşa edilen merkezin zemin ve giriş katında 230 kişilik son teknolojiye uygun ses ve ışık sistemleriyle donatılmış çok amaçlı bir salon yer alıyor.

Tiyatro oyunları, sinema gösterimleri, konferans, seminer ve söyleşilere ev sahipliği yapacak mekân, yılın her döneminde gençleri nitelikli kültür sanat etkinlikleriyle buluşturacak.

Yeni Projeler İçin Genç Ofis

Merkezin birinci katında ise gençleri kitapların sıcacık dünyasıyla sarmalayan 15 bin kitaplık Kemalettin Tuğcu Halk Kütüphanesi ile ilçeye dair fikir/proje çalışmalarının yapılacağı “Genç Ofis” ve güncel teknolojik eğitimlerin verileceği “Bilişim Sınıfı” bulunuyor.

Ücretsiz Kurslar

Beykozlu gençlerin okul dışında vakit geçireceği alternatif bir mekan olan Soğuksu Yücel Çelikbilek Gençlik Merkezi’nin 3. Katı ise müzik, görsel sanatlar ile sahne sanatları eğitimlerinin verileceği sınıf ve atölyelerle donatıldı.

Gençlik Kampları

Gençler uzman eğitmenlerle yeteneklerini geliştirirken serbest zamanlarını eğlenceli aktivitelerle değerlendirme fırsatı da bulacak.

Merkezde talebe göre doğa ve gezi kulüpleri kurulacak, spor aktiviteleri yapılacak ve kamplar açılacak.

Ayrıca mekânın en üst katı kadınlara özel fitness ve plates salonlarıyla hizmet verecek.

YORUM YAP