gaziantep escortgaziantep escortpendik escortbostancı escortkadıköy escortankara escortTRwinmatadorbet1xbettempobet girişataşehir escortjojobet girişcasibomholiganbetgates of olympusaviatorsweet bonanza oynaWilliam Hill casinoMebbistrendyol indirim koduelmadağ escortistanbul escort bayanhttps://twitter.com/LadesOfficaldinamobetescort ankaraseoMeritkingJojobetjasminbetjojobet
DOLAR32,3046% 0.22
EURO35,0317% 0.01
STERLIN41,2973% 0.16
FRANG35,3269% 0.13
ALTIN2.440,52% 0,91
BITCOIN70.194,021.943

Teşekkürler Anadoluhisarı Kürek Kulübü! …

Beykoz’da su sporları alanında başarı çıtası her geçen gün yükseliyor.

Beykoz Spor Kulübü ve Anadoluhisarı İdmanyurduspor Kulüpleri ile su sporlarında zirveyi gören Beykoz’da Beykoz Belediyesi GSK ile Anadoluhisarı Kürek Kulübünün sporcuları dikkatleri çekmeyi başardı.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Teşekkürler Anadoluhisarı Kürek Kulübü! …

Özellikle Anadoluhisarı Kürek Kulübü’nün katıldığı her yarıştan derece ile dönmesi ülke çapında da Beykoz’a katkı sağlar seviyelere ulaştı.

Türkiye Kürek Federasyonu tarafından Adıyaman Gölbaş’ında Sanmar Denizciliğin sponsorluğunda gerçekleştirilen Türkiye Gençler Kürek Şampiyonası genç sporcularının kıyasıya mücadelesinde Anadoluhisarı Kürek Kulübü yine başarılarla döndü.,


Adıyaman Valiliği, Gölbaşı Kaymakamlığı, Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Gölbaşı Belediyesinin destekleri ile düzenlenen Sanmar Denizcilik Gençler Türkiye Şampiyonası, 26-28 Ağustos tarihlerinde Adıyaman’ın Gölbaşı Gölü’nde bostancı escort gerçekleştirildi.

Yarışlarda Beykoz’u temsil eden Anadoluhisarı Kürek Kulübü sporcuları şu dereceleri elde etti;

Muhammed Sağıroğlu – Efe Özgür Ürer / Genç Erkekler 2x Türkiye 2.liği

Muhammed Sağıroğlu – Efe Özgür Ürer – Kubilay Yıldırım – Oğuz Kalafat / Genç Erkekler 4x Türkiye 3.lüğü

Oğuz Kalafat – Kubilay Yıldırım – Arda Güner – Tuğra Tarakçı / Yıldız erkekler 4x Türkiye 2.liği

Kubilay Yıldırım – Arda Güner / Yıldız Erkekler 2x Türkiye 4.lüğü

Derin Özyiğit – Ceren Aksu / Küçük Kadınlar 2x Türkiye 3.lüğü

Derin Özyiğit – Ceren Aksu – Elif Naz Beyaz – Gözde Köken / Küçük Kadınlar 4x Türkiye 3.lüğü

Semih Alataş – Levent Akparmak – Sefa Güneşdoğdu – Rüzgar Aksu / Küçük erkekler 4x Türkiye 3.lüğü

Levent Akparmak – Semih Alataş / Küçük Erkekler 2x Türkiye 4.lüğü

Sefa Güneşdoğdu / Küçük Erkekler 1x Türkiye 6.lığı

YORUM YAP

HAFTANIN MAÇLARI

DETAYLI FİKSTÜR