DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Temel Karadeniz: “Beykoz’u Güzel Bir Geleceğe Taşıyacağız” !…

CHP Beykoz 38. Olağan Kongresi için Meclis Üyesi Temel Karadeniz de İlçe Başkanlığı için adaylığını açıkladı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Temel Karadeniz: “Beykoz’u Güzel Bir Geleceğe Taşıyacağız” !…

CHP Beykoz’un Kavacık’taki İlçe Merkezi’nde adaylığını açıklayan Karadeniz, “Beykoz’un ihtiyacı olan birleşmeye liderlik etmek, yıllardır beklenen değişimi en önemli gücüm, dayanağım ve ailem olan örgütümle birlikte sağlamak için buradayım bu nedenle Beykoz İlçe Başkanlığı’na adayım” dedi.

Karadeniz, “Zaman yılgınlığa kapılmanın değil, hatalarımızla yüzleşmenin ve özeleştiri yaparak yerel seçimlerdeki tarihi sorumluluğumuz için mücadele zamanıdır. Zaman hemşerilerimizin Beykoz’un sokaklarında, mahallelerinde yankılanan seslerine kulak verme zamanıdır.” ifadelerini kullandı.

Beykoz için mücadele etme zamanı olduğunu ve sıkılmadık el bırakmayacaklarını söyleyen Karadeniz, “İşte bu vizyonla ‘ben sen’ olarak ayrıştıran bir siyasetin son bulması için kollarımızı sıvadık.

Biz olarak, parti örgütümüzü güçlü kılarak ortak akılla ekip ruhuyla Beykoz’u hep birlikte yönetmek adına yola çıktık.” değerlendirmesinde bulundu.

“Yerel seçime yönelik proje çalışmalarını gerçekleştireceğiz”

Beykoz’u hak ettiği vizyona kavuşturmak için bir temel attıklarını kaydeden Karadeniz, şöyle devam etti:

“Örgütün her ferdinin aktif siyasette rol alması için ilk iş komisyonlarımızı ve Çözüm Beykoz adı altında bir seçim atölyesini kuracağız. Bu atölyede belediye meclis grubumuz ile profesyonellere yaptırdığımız çalışmalardaki raporlara göre yerel seçime yönelik proje çalışmalarını gerçekleştireceğiz.”

“İBB ile başlayan yereldeki başarımızı devam ettirecek; bilimsel düşünce yönetimini güçlendirerek akılla, planlamayla, projeyle ve en önemlisi örgütümüzün gücüyle Beykoz Belediye’sini kazanacağız. Buna inanın kazanacağız. Bana neden adaysın diye soruyorlar. Ben Temel Karadeniz “Ey Türk istikbalinin evladı! İşte bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk istiklal ve cumhuriyetini kurtarmaktır. Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur.” diyen Mustafa Kemal Atatürk’ün bize miras bıraktığı demokrasi mücadelesi için adayım.”

“Daha yaşanabilir bir ilçe için adayım”

Karadeniz, bölmeye değil birleştirmeye aday olduğunu ve kongrelerin bayrak yarışı olduğunu sözlerine ekledi.

Temel Karadeniz konuşmasını şöyle sonlandırdı:

“Hepimiz bu örgütün evladıyız emeğimiz var. Emekleri küçültmeye değil, yüceltmeye adayım. Hep birlikte iktidar tarafından yaratılmış bozuk, adaletsiz ve insanlık dışı düzeni değiştirmeye adayım. Her birinizin sesine kulak vererek, birlikte Beykoz’u daha adil; daha demokratik ve daha yaşanabilir bir ilçe haline getirecek yeni bir örgüt yapısı kurmaya adayım.”

Temel Karadeniz’in gazetemize gönderdiği basın açıklma metni aşağıdaki gibidir;

Değerli Beykozlular, demokrasi mücadelemizin yorulmaz neferleri, partimizin esas sahipleri değerli Beykoz örgütüm hepiniz hoş geldiniz!

Bugün, kalbimde yeşeren yeni bir umut ve kararlılıkla yola çıkıyorum. İçten gelen inancımızı ve kıymetli örgütümüzün çabalarını biliyorum.

Bugüne kadar Beykoz’da partimize emeği olan geçmiş dönem ilçe başkanlarımız, kadın kolu başkanlarımız, gençlik kolu başkanlarımız, mahalle başkanlarımız, meclis üyelerimiz başta olmak üzere her yoldaşımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Ülkemizin ekonomik ve siyasal anlamda sıkıntılı bir süreçten geçtiği bu günlerde kırgınlıklarla değil bütünleşerek, sorunlarla ayrışarak değil bir arada sorunları göğüsleyerek Beykoz’un ihtiyacı olan birleşmeye liderlik etmek, yıllardır beklenen ( değişimi ) en önemli gücüm, dayanağım ve ailem olan örgütümle birlikte sağlamak için buradayım, bu nedenle BEYKOZ İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAYIM.

Gözlerimizi geleceğe çevirdiğimizde, Genel Seçimin bizlere , ülkemize bıraktığı kayıpları ve moral bozukluğunu görmemek mümkün değil. Ancak geçmişin hataları, yılgınlığa kapılmak için değil, daha güçlü bir şekilde ileri adım atmak için bizlere birer ders olmalıdır.

Zaman… yılgınlığa kapılmanın değil, hatalarımızla yüzleşmenin ve özeleştiri yaparak yerel seçimlerdeki tarihi sorumluluğumuz için mücadele zamanıdır.

Zaman… hemşerilerimizin Beykoz’un sokaklarında, mahallelerinde yankılanan seslerine kulak verme zamanıdır.

Eğitimden kültüre, altyapıdan çevreye kadar her alanı kucaklayan bir vizyonla yola çıkmanın, daha adil, daha yaşanabilir bir Beykoz için mücadele etmenin, ilçemizde yaşayan her bireyi kucaklamanın ve duyulmayanların sesine ses olmanın zamanıdır.

Sıkmadık el bırakmayacağız , çalmadık kapı bırakmayacağız…

İşte bu vizyonla ‘ben sen’ olarak ayrıştıran bir siyasetin son bulması için kollarımızı sıvadık; biz olarak, parti örgütümüzü güçlü kılarak ortak akılla, ekip ruhuyla Beykoz’u hep birlikte yönetmek adına yola çıktık.

Dedikodu siyasetine son verip projelerle yarışılacak bir siyasi günleri geleceğimize emanet etmek için yola çıktık.

Biz Beykoz’umuzu hak ettiği vizyona ve geleceğe kavuşturmak için kurguladığımız mücadelenin ve yeni bir dinamik örgüt yapısının temelini atmak için geliyoruz.

Attığımız bu temel ve gerçekleştireceğimiz örgüt yapısı, siyasi bir zafer değil, çoğulcu demokrasiyle umutların yeşerdiği bir dönemin başlangıcı olacak.

Örgütün her ferdinin aktif siyasette rol alması için ilk iş komisyonlarımızı ve Çözüm Beykoz adı altında bir seçim atölyesini kuracağız. Bu atölyede belediye meclis grubumuz ile profesyonellere yaptırdığımız çalışmalardaki raporlara göre yerel seçime yönelik proje çalışmalarını gerçekleştireceğiz.

Örgütsel gelişme ve ilerlemede , gençlerin ve kadınların öncülüğünü benimseyeceğiz!

Şeffaf olacağız! Tüm raporları düzenli olarak örgüt toplantısında değerlendirmeye sunacak katılımcı bir yönetimi inşa edeceğiz! Başarıya; örgütümüze danışarak, örgütten çözümü isteyerek yürüyeceğiz!

İstanbul Büyükşehir Belediyemizle başlayan yereldeki başarımızı devam ettirecek; Bilimsel düşünce yönetimini güçlendirerek akılla, planlamayla, projeyle ve en önemlisi örgütümüzün gücüyle Beykoz Belediye’sini kazanacağız!

BUNA İNANIN KAZANACAĞIZ KAZANACAĞIZ!!!

Bana neden adaysın diye soruyorlar!!

Ben TEMEL KARADENİZ ‘’Ey Türk istikbalinin evladı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk istiklal ve cumhuriyetini kurtarmaktır. Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur.’’ Diyen MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ün bize miras bıraktığı demokrasi mücadelesi için adayım.

Ben, savaş meydanlarında Türkiye Cumhuriyeti kuran, Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayıyım.

Ben demokrasi mücadelesinden asla yılmayan emekçi örgütünün adayıyım.

Bölmeye değil birleştirmeye adayım; kongrelerimiz bir bayrak yarışı, kongre sonrası tüm aday arkadaşlarımla omuz omuza çalışmak için adayım!

Hepimiz bu örgütün evladıyız emeğimiz var! Emekleri küçültmeye değil, yüceltmeye adayım!

Hep birlikte iktidar tarafından yaratılmış bozuk, adaletsiz ve insanlık dışı düzeni değiştirmeye adayım!

Her birinizin sesine kulak vererek, birlikte Beykoz’u daha adil; daha demokratik ve daha yaşanabilir bir ilçe haline getirecek yeni bir örgüt yapısı kurmaya adayım.

Hep birlikte, Beykoz’u çok daha güzel bir geleceğe taşıyacağımıza olan inancımızla, yoldaşlık ruhuyla sizleri mücadelemize omuz olmaya 38’inci olağan kongremize davet ediyor ve CHP Beykoz İlçe Başkanlığı’na adaylığımı huzurlarınızda saygıyla açıklıyorum.

YORUM YAP